Warsztaty Dress for Success Poland

 

W Katowicach w dniach 18 – 20. 09.2018 odbyły się warsztaty Dress for Success Poland pod kierownictwem Pani Dyrektor Generalnej - Doroty Stasikowskiej-Wozniak, w których brały udział członkinie koła nr 21 SEiRP w Sosnowcu i koła miejskiego nr 12 SEiRP w Katowicach.

 

Dyrektor Iwona Woźniak-Bagińska zapoznała uczestniczki z sytuacją na rynku pracy i w praktyce prezentowała sposoby sprawnego i profesjonalnego poruszania się po tym rynku. 

 

Joanna Skorek-Kopcik i Barbara Pająk, nasze ekspertki ds. Urody i zdrowego stylu życia poprowadziły zajęcia dotyczące m.in. Makijażu biznesowego.

Uczestniczki pracowały na doskonałych kosmetykach marki Oceanic AA. Dziękujemy pani prezes Dorocie Soszyńskiej, której kosmetyki towarzyszą nam już niemal od dziesięciu lat.

 

 

Na słodko i na słono...na jeden no góra na dwa kęsy?    
Drożdżówki i proste pożywne kanapki z domowego chleba. Made by home (jak za dawnych czasów u babci).
Częstowały się nimi Uczestniczki warsztatów zorganizowanych w Katowicach przez Stowarzyszenie Aktywni Silesia w Katowicach.

 

 

Dziękujemy Red. Izabela Piotrowska-Grosse za świetne zajęcia z kamerą, 

dr Ewa Piaskowska za wzmocnienie, prof. Krystyna Lisiecka za mentoring, naszym Superbenneficjentkom i wolontariuszkom Bogusi Kowalskiej i Beacie Kołoczek za świetne wystąpienia motywujące, dyrektor Eli Kwaśnickiej za czuwanie nad przyszłością stylizacji fryzjerskiej uczestniczek, Oceanic za świetne kosmetyki kolorowe, a firmie "Karma ma" za dbania o nasze podniebienia. 

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej - Prezeski Fundacji Porozumienie bez Barier, honorowej patronki Dress for Success Poland za szczególną rolę w realizacji wym. przedsięwzięcia. 

Za profesjonalne zorganizowanie i prowadzenie wymienionych warsztatów uczestniczki serdecznie dziękują Pani Dyrektor Generalnej Dorocie Stasikowskiej -Wożniak.

Warsztaty te były okazją do inspirującej wymiany myśli, wzajemnego poznania się, pozwoliły wzmocnić psychikę i uwierzyć bardziej w siebie przy wytyczeniu nowej trasy życia.

Efektem zajęć filmowych jest film "Śląskie emancypantki" do obejrzenia : Śląskie emancypantki

 

Ponadto w galerii można obejrzeć więcej zdjęć z tych warsztatów.