Spotkanie u Prezydenta RP B. Komorowskiego

 

SPOTKANIE Z PANEM PREZYDENTEM RP - BRONISŁAWEM KOMOROWSKIM

 

W dniu 23 marca 2018 r. Pan Prezydent RP - Bronisław Komorowski spotkał się w Warszawie/ w swoim biurze/ z wdowami, osobą niepełnosprawną, żonami i matkami osób niepełnosprawnych, służb mundurowych. W spotkaniu uczestniczyły Posłanki na Sejm RP z Platformy Obywatelskiej-Pani Mirosława Nykiel i Pani Ewa Kołodziej. Wielkie podziękowania należą się wym Posłankom, za jego zorganizowanie.

Z wielką uwagą Pan Prezydent RP- Bronisław Komorowski wysłuchał poszczególnych historii wym. osób represjonowanych Ustawą z 16 grudnia 2016 r., które szczegółowo opowiedziały o tym

wszystkim,co je ostatnio spotkało i o walce, jaką toczą, aby zmienić tę represyjną Ustawę, niezgodną z prawem i Konstytucją RP .

Pan Prezydent wraz z Małżonką - Panią Prezydentową -Anną Komorowską zapewnili, że na wszelkich spotkaniach będą informować różne środowiska o niesprawiedliwej represji,jaka

spotkała emerytów,rencistów-inwalidów, wdowy i sieroty służb mundurowych ze strony partii rządzącej, która uchwaliła tę haniebną Ustawę.

 

Delegaci służb mundurowych podziękowali serdecznie za spotkanie i wsparcie ze strony Pana Prezydenta RP- Bronisława Komorowskiego oraz Pani Prezydentowej- Anny Komorowskiej.