WYRÓŻNIENIE red. ANDRZEJA ROZENEK

                              ZARZĄD KOŁA MIEJSKIEGO NR 12 STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W KATOWICACH Z WIELKĄ RADOŚCIĄ INFORMUJE, ŻE W DNIU 16. 11. 2017 r. O GODZ. 13.00 ZAPROSIŁ DO RESTAURACJI „KLUB 99” W KATOWICACH PEŁNOMOCNIKA KOMITETU INICJATYWY USTAWODAWCZEJ FSSM RP - red. ANDRZEJA ROZENEK ORAZ PREZYDENTA FSSM RP – ZDZISŁAWA CZARNECKI NA OBCHODY 25- LECIA POWSTANIA WYM.KOŁA. NA POWYŻSZĄ CEREMONIĘ ZAPROSZENI ZOSTALI RÓWNIEŻ : PREZES ZG SEiRP W WARSZAWIE- ANTONI DUDA , PREZES ZW SEiRP W KATOWICACH- PIOTR STYPA , W-CE PREZES ZW I ZM SEiRP W KATOWICACH EDWARD KRZYSZTOFIK, PREZES KOŁA MIEJSKIEGO SEiRP W KATOWICACH RYSZARD PURZYŃSKI, SEKRETARZ KOŁA, A TAKŻE KOORDYNATOR WOJ. ŚLĄSKIEGO FSSM RP- EWA MACEK, SKARBNIK KOŁA-RENATA KŁÓSKIEWICZ, PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ WYM KOŁA- JACEK PRZYBYLAK ORAZ OSOBY TOWARZYSZĄCE. JEDNYM Z NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTÓW POW. IMPREZY BYŁO WRĘCZENIE ODZNAKI / NA PODSTAWIE UCHWAŁY ZG SEiRP W WARSZAWIE / „ZA ZASŁUGI DLA SEiRP” WRAZ Z DYPLOMEM -PEŁNOMOCNIKOWI FSSM RPANDRZEJOWI ROZENEK.

CEREMONII WRĘCZENIA POW.ODZNACZENIA DOKONAŁ PREZES ZG SEiRP W WARSZAWIE - ANTONI DUDA WRAZ Z PRZEDSTAWICIELAMI ZW I ZM SEiRP W KATOWICACH. Z WNIOSKIEM O WYRÓŻNIENIE WYM. ODZNAKĄ PEŁNOMOCNIKA - red. ANDRZEJA ROZENEK WYSTĄPIŁ ZARZĄD KOŁA MIEJSKIEGO SEIRP W KATOWICACH , UWAŻAJĄC, ŻE JEST ON OSOBĄ NIE NALEŻĄCĄ DO SEiRP, ALE WALCZĄCĄ AKTYWNIE W OBRONIE ODEBRANYCH BEZPRAWNIE PRAW NABYTYCH EMERYTOM, RENCISTOM, SIEROTOM, WDOWOM SŁUŻB MUNDUROWYCH. JEŹDZI NA SPOTKANIA PO POLSCE I SPOTYKA SIĘ Z POSZKODOWANYMI USTAWĄ REPRESYJNĄ Z 16.12.2016 R./PONAD 40 SPOTKAŃ/, UDZIELA SIĘ W MEDIACH, JAKO REDAKTOR ZAMIESZCZA CIEKAWE ŻYCIORYSY DOT.REPRESJONOWANYCH W GAZECIE „NIE”, UCZESTNICZY W DEMONSTRACJACH W OBRONIE PRZESTRZEGANIA KONSTYTUCJI I PRAWA. 

NALEŻY STWIERDZIĆ, ŻE PEŁNOMOCNIK KIU FSSM RP-red.ANDRZEJ ROZENEK BYŁ BARDZO MILE ZASKOCZONY I WZRUSZONY, PODKREŚLIŁ,” ŻE JEST TO DLA NIEGO OGROMNE WYRÓŻNIENIE I BARDZO CENNE, GDYŻ OTRZYMAŁ JE OD SEiRP, ŚRODOWISKA, Z KTÓRYM JEST BARDZO MOCNO ZWIĄZANY EMOCJONALNIE I W DALSZYM CIĄGU BĘDZIE WALCZYŁ O PRZYWRÓCENIE WSZYSTKIM POKRZYWDZONYM WYM.USTAWĄ PRAW NABYTYCH , HONORU I GODNEGO IMIENIA”.

ORGANIZATOROM BYŁO PRZYKRO, ŻE PEŁNOMOCNIK KIU- ANDRZEJ ROZENEK WRAZ Z PREZYDENTEM FSSM RP - ZDZISŁAWEM CZARNECKI NIE MOGLI POZOSTAĆ NA OBCHODACH 25 -LECIA KM SEiRP W KATOWICACH I PO SESJI ZDJECIOWEJ ORAZ KRÓTKIM POCZĘSTUNKU MUSIELI UDAĆ SIĘ DO KALISZA, NA KOLEJNE SPOTKANIE Z REPRESJONOWANYMI.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ. ZARZĄD KOŁA MIEJSKIEGO NR 12

SEiRP W KATOWICACH