List A Rozenek 05.2022

Koleżanki i Koledzy! Mundurowi!

 

Pytacie, kiedy to się skończy? Jak długo jeszcze macie znosić te upokorzenia? Przecież większość z Was wciąż nie uzyskała korzystnego rozstrzygnięcia przed sądem. Niektórzy nawet do tego sądu się nie odwołali. Emerytury mogą być zwrócone wszystkim bez wyjątku jedynie za sprawą decyzji politycznej - ustawy przywracającej sprawiedliwość. Żeby do tego doszło, opozycja musi wygrać wybory. Mieliśmy nadzieję, że tak się stanie w 2019 roku. Niestety, podzielona opozycja nie uzyskała sejmowej większości. Musimy z tej lekcji wyciągnąć wnioski. Jak pokazują najnowsze badania, zjednoczona opozycja wygrywa z PiS 50% do 30%!

Tego właśnie chcą wyborcy. Trzeba sprawić, żeby tego chcieli również partyjni liderzy. Czas schować ambicje do kieszeni i połączyć siły! Jeśli pójdziemy razem, pozbędziemy się PiS i przywrócimy praworządność. W tym również zagrabione bezprawnie emerytury.

Tego sobie i Wam życzę.

 

Wasz oddany, Andrzej Rozenek

 

 

Polska Partia Socjalistyczna, Koło Parlamentarne Polskiej Partii Socjalistycznej, NiezaSŁUŻYLIŚMY  : https://www.facebook.com/RozenekAndrzej/videos/1699845520353417