Nominacja na KOBIETĘ ROKU

 

 

 

Z WIELKIM ZASZCZYTEM PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE NASZA KOLEŻANKA – EWA MACEK, WICEPREZESKA ZARZĄDU ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO I WICEPREZESKA ZARZĄDU MIEJSKIEGO STOWARZYSZENIA EMERYTÓW I RENCISTÓW POLICYJNYCH W KATOWICACH, KOORDYNATORKA DS. USTAWY REPRESYJNEJ EMERYTÓW POLICYJNYCH I ICH RODZIN WOJ.ŚLĄSKIEGO, DZIAŁACZKA FSSM RP, ZOSTAŁA NOMINOWANA W PLEBISCYCIE „DZIENNIKA ZACHODNIEGO” DO GRONA 100 KOBIET WOJ.ŚLĄSKIEGO, KTÓRE KSZTAŁUJĄ RZECZYWISTOŚĆ I STANOWIĄ O SILE NASZEGO REGIONU.

FINAŁEM PLEBISCYTU BĘDZIE WYBÓR 10 KANDYDATEK DO UPAMIĘTNIENIA W PUBLIKACJI KSIĄŻKOWEJ.

EWA MACEK UKOŃCZYŁA WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI, KIERUNEK ADMINISTRACJIA NA UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM W KATOWICACH. JEST SPOŁECZNĄ DZIAŁACZKĄ, INSPIRATORKĄ, ORGANIZATORKĄ, WSPÓŁORGANIZATORKĄ WIELU SPOTKAŃ ŚRODOWISKA EMERYTÓW MUNDUROWYCH, Z EUROPOSŁAMI I POSŁAMI DZIAŁAJĄCYMI NA RZECZ ZMIANY USTAWY REPRESYJNEJ, DZIAŁACZAMI RUCHÓW SPOŁECZNYCH I ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI.UCZESTNICZKA WIELU MANIFESTACJI PRZECIWKO USTAWIE REPRESYJNEJ,KONFERENCJI I SPOTKAŃ W POLSKIM PARLAMENCIE ORAZ UNIJNYM W BRUKSELI.BEZKOMPROMISOWA W DZIAŁANIACH W OBRONIE PRAW EMERYTÓW MUNDUROWYCH I ICH RODZIN.

AKTYWNA DZIAŁACZKA W ŚRODOWISKU SENIORÓW WOJ.ŚLASKIEGO, WSPÓŁPRAUCJĄCA NA CO DZIEŃ Z WIELOMA STOWARZYSZENIAMI.PROMUJE KULTURĘ I SZTUKĘ ORGANIZUJĄC Z SE i RP OGÓLNOPOLSKIE PLENERY PLASTYCZNE,WERNISAŻE I WYSTAWY, WSPÓŁPRACUJĄC Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI WOJ.ŚLĄSKIEGO I W KRAJU. EWA MACEK GODNIE REPREZENTUJE NASZE SE i RP ORAZ SŁUŻBY MUNDUROWE WOJ.ŚLĄSKIEGO.

 

ZACHĘCAMY DO POPARCIA KANDYDATURY – EWY MACEK W PLEBISCYCIE. GŁOSOWANIE JEST DO 17 LISTOPADA 2020r. DO GODZ.22.00.

 

ŻEBY ZAGŁOSOWAĆ,WYŚLIJ SMS KDZ.48 POD NUMER 72 355. KOSZT 2,46 ZŁ. Z VAT.

 

ZGODNIE Z REGULAMINEM GŁOSOWAĆ MOŻE KAŻDY, NIEZALEŻNIE OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA.

 

 

ZARZĄD KOŁA MIEJSKIEGO NR 12

SE i RP W KATOWICACH

 

 

 

 

Link do artykułu Dziennika Zachodniego:  Wytypowanych 100 KOBIET