Konferencja w Kołobrzegu

W dniu 10.09.2021 w Kołobrzegu odbyła się III Kołobrzeska Konferencja Służb Mundurowych – Pamięć. Prawda. Przyszłość! Zorganizowana przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg, Starostę kołobrzeskiego, Bractwo Mundurowe RP i Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Straży Granicznej.

W imieniu ZOW SEIRP w Katowicach również zostałam zaproszona i wyróżniona za współpracę na rzecz Represjonowanych Mundurowych. To dla mnie wielki zaszczyt. W imieniu Zarządu odznaczyłam mój wspaniały Team z ZEIR Straży Granicznej z Cieszyna Honorową Odznaką ZOW SEIRP w Katowicach : Sławomira Matusewicza, Mariusza Kolanko i Mariusza Kosmaty, z którymi wspaniale współpracujemy i integrujemy nasze środowisko Służb Mundurowych. Oczywiście, nie mogło zabraknąć naszego wspaniałego, zaangażowanego w sprawę Represjonowanych Mundurowych posła na Sejm RP- Andrzeja Rozenka i Przewodniczącego FSSM RP-Zdzisława Czarneckiego. W jedności Wielka Siła.

 

 

Dla zainteresowanych relacja z konferencji do obejrzenia i posłuchania: https://www.facebook.com/watch/live/?v=380246620260267&ref=watch_permalink