Targi Książki w Katowicach

 

Targi Książki w Katowicach 13 listopada 2021r. to wielkie wydarzenie, na które zaprosiła nas Wielkiej Światowej Sławy Pisarka- EWA Kassala. To dla nas zaszczyt i dziękujemy za tak ogromne zaufanie i wyróżnienie- członkowie SE i RP w Katowicach : Sylwia Romaniuk(Hatszepsut), Jacek Przybylak( Cezar) i Ewa Macek( Kapłanka).

 

Ewa Kassala

 

Targi Książki w Katowicach. Dziś, tj. w sobotę, o 11-tej otwieramy je literackim, królewskim power show Będą starożytne władczynie, królowie, kapłanki, magowie, hemet Będą zaklęcia, czary i zabawa.

Egipt w Katowicach.

Za najciekawsze zdjęcia z bohaterami moich książek, których spotkają Państwo na Targach - nagrody na stoisku Wydawnictwo Sonia Draga. Magicznym piórem będę podpisywać książki na stoisku Wydawnictwo Sonia Draga od 12-tej, a na stoisku Wydawnictwa Videograf SA od 13-tej. Mam z sobą oczywiście złoty pył spełniający marzenia.

Dla wszystkich, którzy będą dziś z nami i dla tych, dla których Katowice są za daleko, zdrowego, spokojnego, słonecznego weekendu

 

 

Królowe, królowie, kapłanki, hemet - prosto ze starożytności - wszyscy, w pełnym składzie, przybyli na Targi książki w Katowicach. Wydawnictwo Sonia Draga, profesjonalna jak zawsze Martyna Macyszyn, Królowo Ewa Macek, Królu Henryk Bentkowski, członkowie Klubu Globtrotera, Stowarzyszenie Aktywni Silesia, stowarzyszenia SERP, wszyscy którzy zechcieli dziś naprawdę rewelacyjnie wystąpić na scenie, by przypomnieć o tych, którzy chodzili po ziemi wiele wieków przed nami - dziękuję!

Szanowni Państwo, było wspaniale znów się spotkać, poczuć Państwa wzmacniająca dobrą energię, doświadczyć życzliwości, wysłuchać tak wielu pięknych słów, pożartować, zrobić wspólne zdjęcia, wpisać dedykacje. Wiem, kolejka była strasznie długa, ale podpisywałam czarodziejskim piórem, no i mieliśmy do dyspozycji złoty pył spełniający marzenia, tak czy nie?

Dziękuję za możliwość spotkania z Czytelnikami.

Wydawnictwa Videograf SA Mistrzyni Marketingu i taktu Anna Jeziorska,

Wydawnictwo Sonia Draga

Dziękuję wszystkim Państwu, którzy zechcieli być tego dnia z Królowymi i Królami Egipt w Katowicach, z nami, ze mną, Modelkom i Modelom podziękuję szczególnie 25 listopada w czasie literackich urodzin - już teraz serdecznie zapraszam

 

Więcej zdjęć w galerii.